پشتیبانی ومشاوره در کلیه امور IT

مرکز پشتیبانی فراشبکه نوین ، بر پایه دانش و تجربه خود دارای طیف گسترده ای از راهکارها در پشتیبانی از سرورها، نگهداری و راه اندازی سرورهای ذخیره ساز، پشتیبانی و نگهداری ایستگاه های کاری(کلاینت ها )، پشتیبانی و نگهداری تجهیزات شبکه ، مشاوره IT ، پشتیبانی بخش فناوری اطلاعات ، مدیریت امنیت شبکه ، تعمیر و نگهداری سرور، پشتیبان گیری از کل داده ها ، می باشد . هدف ما ارائه خدمات با کیفیت به شرکتها ، سازمانها و همه کسب و کارهای کشور می باشد تا بتوانیم سهمی هر چند کوچک در پیشرفت کشور عزیزمان برداریم تعهد ، تجربه و تخصص سه دلیل است که ما را مفتخر به همکاری با شما می نماید

امنیت شبکه

راهکارهای امنیت شبکه

در فضای کسب و کار امروزی  به علت گسترده شدن  شبکه های کامپیوتری و عدم رعایت مسائل امنیت شبکه ، خطر آلوده شدن سیستمها و سرورها به شدت افزایش پیدا کرده است . افرادی که در بحث تولید فایلهای مخرب و ویروسها فعالیت دارند رو بروز قوی تر شده و ما هر روزه شاهد آلودگی های جدید در دنیای فناوری اطلاعات می باشیم . وجود حفره های باز امنیتی و عدم آشنائی کاربران با ویروسهای جدید باعث شده تا  امنیت سیستم ها به شدت کاهش یافته و این امر موجب بروز مشکلات عدیده ای در عملکرد سیستم می گردد .

شبکه

نصب راه اندازی شبکه

تعریف شبکه یا Network  بصورت کلی و ساده به مجموعه ای از کامپیوترها ، سرورها و تجهیزات IT که بر روی یک بستر سخت افزاری به یکدیگر متصل بوده و با استفاده از پروتوکلها و زبانهای مشترک منابع را بین همدیگر به اشتراک می گذارند . ایجاد ارتباط بین این دستگاهها و ایجاد یک شبکه دارای اهداف مختلفی می باشد . خدمات نصب و راه اندازی شبکه دارای مراحلی می باشد تا پس از طی این مراحل بتوان یک شبکه استاندارد و مناسب سازمان شما را راه اندازی و مورد استفاده قرار دهیم .

بکاپ گیری

راهکار بکاپ گیری

با رشد روزافزونی که در سالهای اخیر در حوضه  فناوری اطلاعات و ارتباطات داشته ایم ، شکل و روندهای  تجارت و تعامل  فعالیتهای شرکتها و کسب و کارها  با مشتریان خود  بطور کلی تغییر کرده است . پیشرفت  فناوری اطلاعات  و گسترش نفوذ  اینترنت در جامعه باعث شده تا  کسب‌ و‌‌ کارها شکل و مدل  جدیدی از خود به ‌وجود آورند ، بسیاری از کسب ‌و ‌کارهای سنتی تغییر شکل دهند  و به استفاده از تکنولوژی ها و سیستمهای مدیریت جدید روی بیاورند .

سرور

پشتیبانی سرور

در همه شبکه های رایانه ای مجموعه ای از کامیپوترها وجود دارد که کاربران مختلف کارهای روزانه خود را با آن کامپیوترها انجام میدهند . این کاربران در سازمانها از بسیاری از سیستمهای نرم افزاری استفاده میکنند . نرم افزارهائی مانند سیستم حسابداری ، نرم افزارهای اتوماسیون اداری ، سیستمها و… همه اینگونه نرم افزارهای کاربردی و مهم که در شبکه ها وجود دارند دارای بانکهای اطلاعاتی بزرگ می باشند که لازم است همیشه و با سرعت بالا در دسترس کاربران وجود داشته باشد .