Acronis به عنوان یک راه حل جهانی ابر {Cloud} و امنیت داده

مشخصات مقاله

این مقاله را در فضای مجازی برای دوستان خود ارسال کنید

پیشنهاد میکنیم این مقاله را با موزیک ملایم زیر مطالعه کنید.

Acronis به عنوان یک راه حل جهانی ابر {Cloud} و امنیت داده

Acronis

حفاظت سایبری همانطور که از نام آن پیداست محافظت از زیرساخت های دیجیتال شما است. مهاجمان سایبری هوشمند، مبتکر و به طور فزاینده ای سازماندهی شده اند.

روش های آنها پیشرفته، مخفیانه و سریع است. به منظور محافظت در برابر از دست دادن داده ها، تهدیدها و باج افزارها، برای کسب و کارها ضروری است که اقدامات حفاظت از داده ها و امنیت سایبری را در عملیات روزانه خود ادغام کنند. هر روز حفاظت مؤثر سایبری برای مقابله با تهدیدات سایبری فعلی و حفاظت از سازمان‌ها، مردم و جامعه ما به طور کلی ضروری است.

تهدیدات امنیت سایبری به اشکال مختلف مانند حمله DD، بدافزار، حمله Man-in-the-Middle، حمله انکار سرویس، فیشینگ، مهندسی اجتماعی، تروجان ها، ویروس، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، بات نت ها، بدافزار Dridex، بدافزار Emotet و SQL Injection ظاهر شده اند. همه این اشکال امروزه در سراسر سایبر در کشورهای مختلف جهان رخ داده است.

فیشینگ، مهندسی اجتماعی، تروجان ها، ویروس

برخی از قربانیان بسیاری در سراسر جهان هنوز به دلیل تأثیرات بدی که برخی از این تهدیدات آنها را به جا گذاشته است رنج می برند. تهدیدات امنیت سایبری روزمره همچنان یکی از بزرگترین نگرانی های مدیران فناوری اطلاعات، متخصصان، مدیران سازمانی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است. .

این مجرمان با شناسایی نقاط آسیب پذیر از آزادی ما در داخل و خارج از محیط کار سوء استفاده می کنند و از آن سرمایه گذاری می کنند.

دسترسی مجرمان سایبری به داده‌ها می‌تواند تا حد زیادی بر طیف وسیعی از مشکلات تأثیر بگذارد، مانند اشتراک‌گذاری اطلاعات حساس، سرقت وجوه یا حتی منجر به تغییر داده‌ها به روش‌های دیگر برای کسب منافع از راه‌های مختلف شود. چنین حوادث امنیتی و نقض داده ها منجر به از دست دادن شهرت بسیاری از سازمان ها، زیان اقتصادی مستقیم و حتی تحریم های نظارتی شده است.

سیستم امنیت سایبری را می توان از مشاغل به محاسبات تلفن همراه اعمال کرد و می توان آن را به چند دسته رایج تقسیم کرد: امنیت برنامه، امنیت ابر، امنیت داده، امنیت نقطه پایانی، مدیریت هویت، امنیت زیرساخت و پایگاه داده، امنیت موبایل، امنیت شبکه، امنیت عملیاتی. .

به گفته Acronis، یک راه حل امنیت سایبری خوب باید شامل 5 چیز اصلی باشد که به آنها “SAPAS” می گویند. خط تولید Acronis مشخص شده است که این 5 مورد را ادغام می کند. این پنج منطقه مشکل ساز تبدیل شده و به آنچه Acronis آن را پنج بردار حفاظت سایبری می نامد تقسیم شده است.

SAPAS Acronis

ایمنی – یک کپی قابل اعتماد از داده ها همیشه در دسترس است. بدون توجه به زمان و روز، داده های شما ایمن و در دسترس هستند

حریم خصوصی – دسترسی و مشاهده داده ها به اشخاص مجاز محدود شده است. با وجود سیستم امنیت سایبری مناسب، سازمان ها نیازی به نگرانی در مورد دسترسی کاربران غیرمجاز به شبکه یا داده های خود ندارند. این به آنها کمک می کند از کاربران نهایی و کارمندان خود محافظت کنند

فراشبکه نوین  به عنوان یک شرکت بزرگ در زمینه ارائه خدمات شبکه، راه اندازی و پشتیبانی شبکه و پشتیبانی کامپیوتر و خدمات IT در ایران فعالیت می‌کند. بسیار خرسندیم که برای دریافت

 • خدمات نصب و راه اندازی شبکه : خدمات پسیو شبکه (نصب زیرساخت و سخت افزار شبکه) – خدمات اکتیو شبکه (نصب نرم افزارها و سرویس‌های شبکه)​
 •  پشتیبانی شبکه : پشتیبانی نرم افزار شبکه – پشتیبانی سخت افزار شبکه
 • خدمات VOIP – ویپ
 • امنیت شبکه : امنیت فیزیکی شبکه – امنیت فنی شبکه – امنیت اجرایی شبکه
 • خدمات مشاوره شبکه
 • طراحی و راه اندازی سیستم ذخیره سازی اطلاعات
 • نصب و پشتیبانی دوربین مدار بسته
 • خدمات در ارتباط بین شعب و دفاتر
 • اعزام کارشناس حضوری
 • خدمات کامپیوتر : خدمات کامپیوتری در محل -خدمات کامپیوتری آنلاین – خدمات کامپیوتر در حوزه شبکه
 • خدمات ای تی : مشاوره آی تی – پشتیبانی آی تی – نصب و راه اندازی شبکه
 • پشتیبانی شبکه : پشتیبانی نرم افزار شبکه – پشتیبانی سخت افزار شبکه… کافی است با ما تماس حاصل فرمائید:

شماره های تلفن همراه: 09120234651 – 09120917803 – 09120917804

شماره های تماس: 44209617-021 و 44209583-021

پشتیبانی از طریق ایمیل:info@farashabakeh.com

 

امنیت – داده ها در برابر تهدیدات و عوامل مخرب محافظت می شوند.

رویکرد مدرن و اثبات شده Acronis به طور استراتژیک به طیف وسیع تری از چالش های موجود در مخفف SAPAS می پردازد: ایمنی، دسترسی، حریم خصوصی، اصالت و امنیت.

چالش های امنیت سایبری

فضای امنیت سایبری به دلیل پیشرفت حیله گری مجرمان سایبری به چالش کشیده شده است. هر روز با پیشرفت فناوری، مجرمان سایبری در حال توسعه راه‌های پیچیده جدیدی برای انجام حملات خود به قربانیان غیرقانونی هستند. در نتیجه این، شرکت‌های امنیت سایبری وظیفه دارند چالش تکنولوژیکی در حال تکامل دائمی را برای تطبیق با آسیب‌پذیری‌های احتمالی آینده به عهده بگیرند.

در نتیجه طبیعت در حال تحول امنیت سایبری، به‌روز ماندن با به‌روزرسانی‌های منظم و توجه لازم برای سازمان‌ها می‌تواند بسیار چالش برانگیز و پرهزینه باشد.

یکی دیگر از چالش‌هایی که امروزه ممکن است سازمان‌ها را در حوزه امنیت سایبری به دوش بکشد، کمبود کارشناسان و متخصصان باتجربه امنیت سایبری است. اگرچه برخی از این مشکلات در نتیجه پیشرفت تکنولوژی در هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و آنچه شما دارید تا حدودی برطرف شده است، اما همچنان یک مشکل است.

تعداد مشاغل موجود در امنیت سایبری از تعداد متخصصان نه تنها در نیجریه بلکه در سطح جهانی بیشتر است. از سوی دیگر، برای کاهش یا کاهش این سازمان‌ها باید نیروی کار خود را در مورد خطر باز کردن پیوندها از منابع ناشناس، توزیع بدافزار و غیره آموزش دهند.

Acronis به عنوان یک راه حل جهانی امنیت سایبری ابر و داده

Acronis در حال حاضر یکی از مرزهای جهانی در خط مقدم قدرت بخشیدن و توسعه راه حل های حفاظت سایبری است که قابلیت های فوق العاده حفاظت از داده ها و امنیت سایبری را ادغام می کند. پلتفرم حفاظت سایبری Acronis یک شبکه جهانی از مراکز داده ابری را معرفی می کند که قادر به ارائه پشتیبان به عنوان یک سرویس (BaaS) برای مشتریان و شرکای ارائه دهنده خدمات و همچنین پشتیبان گیری در محل است.

این طراحی زیرساخت سرورها، ماشین‌های مجازی، برنامه‌های کاربردی سنتی، برنامه‌های کاربردی ابری، دستگاه‌های لبه و موبایل و مجموعه‌ای از ترکیب‌های دیگر را پوشش می‌دهد.در اینجا نکات کلیدی امنیت سایبری وجود دارد که می تواند از شما در برابر انواع مختلف حملات سایبری محافظت کند

نرم افزار و سیستم عامل خود را به روز کنید: این کار مزایای زیادی دارد زیرا می توانید مطمئن باشید که سیستم ها توسط آخرین وصله های امنیتی محافظت می شوند.

از رمزهای عبور قوی استفاده کنید:

password Acronis

این واقعیت که یک رمز عبور کوتاه را می توان به راحتی به خاطر سپردن آن را ایده آل نمی کند. زمانی که رمز عبور کوتاه شما به دست افراد نادرستی برسد، ضرر بیشتری خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که رمزهای عبور شما به اندازه کافی قوی هستند و به راحتی قابل حدس زدن نیستند.

از نرم افزار ضد ویروس استفاده کنید: نرم افزار خود را برای بهترین سطح حفاظت به روز نگه دارید.

پیوست‌های ایمیل را باز نکنید یا روی پیوندها و ایمیل‌های فرستنده‌ها یا منابع ناشناخته یا تایید نشده کلیک نکنید، ممکن است فقط در راه آلوده شدن به بدافزار باشید زیرا این یک راه رایج انتشار بدافزار است.

از استفاده از شبکه‌های Wi-Fi ناامن در مکان‌های عمومی خودداری کنید: شبکه‌های ناامن شما را در برابر حملات انسان میانی آسیب‌پذیر می‌کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.